Penzion Kyjov a zahrádka U Kulky
Penzion a zahrádka U Kulky ubytování Kyjov Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion a zahrádka U Kulky / Kyjov

Penzion „U Kulky“ je ideálním místem pro ubytování ve městě Kyjov, odpočinek a zejména aktivní dovolenou pro cyklistické skupiny, které chtějí poznat zdejší vinné stezky v malebném prostředí Jižní Moravy. Víte co je to „Tour de Tramín“ nebo „Kulka Petanque cup“? Ne? Tak přijeďte, ať se to dozvíte! Objekt se nachází cca 200 m od náměstí na Jungmannově ulici. Je tedy v centru, ale v klidné části, takže Vás nebude rušit žádný provoz.

Ubytování
Penzion U Kulky v Kyjově Vás ubytuje ve třech nadstandartně vybavených apartmánech pro 4 a 2x8 osob. Součástí každého apartmánu je plně vybavená kuchyně včetně myčky. Internetové připojení je možné v celém areálu penzionu.

Restaurace
Hosté penzionu U Kulky v Kyjově se můžou těšit hlavně na s láskou čepované pivo - široký sortiment alko i nealko nápojů a spousty mňamek. Klidné prostředí vhodné právě pro ubytování a dovolenou - krásnou zahradu s hradem pro děti, hřiště na petanque, zastřešené posezení, stylový bar.

Služby
Součástí penzionu je vinný sklípek, který je ubytovaným hostům k dispozici 24 hodin denně. Sklípek lze rovněž využít i pro uspořádání menších rodinných, firemních a společenských akcí, jako jsou např. večírky, oslavy, přátelská setkání, srazy se spolužáky, firemní porady aj.

Kyjov
Kyjov je menší vinařské městečko na jihu Moravy a významné středisko lidové kultury národopisného regionu Slovácko. Pravidelně se zde pořádají nejrůznější folklórní akce jimž vévodí Slovácký rok v Kyjově. Jedná se o největší folklórní akci na Kyjovsku a nejvýznamnější národopisnou slavnost celého Slovácka s tradicí již od roku 1921. Pořádá se v pravidelných čtyřletých intervalech a pokaždé se jí účastní desítky národopisných souborů a muzik z Kyjova i širokého okolí. Historické jádro Kyjova bylo vyhlášeno jako městská památková zóna. Ze zajímavých památek se zde nachází např. krásná renesanční radnice na Masarykově náměstí a renesanční zámeček se sgrafitovou výzdobou, který je zároveň nejstarší dochovanou stavbou ve městě. Dnes v zámečku sídlí vlastivědné muzeum, v jehož interiérech jsou instalovány expozice věnované prehistorii Kyjovska, přírodě a etnografii.
Penzion Kyjov a zahrádka U Kulky - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Kyjov a zahrádka U Kulky -  je k dispozici letní terasaPenzion Kyjov a zahrádka U Kulky - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Kyjov a zahrádka U Kulky - disponuje restauracíPenzion Kyjov a zahrádka U Kulky - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Kyjov a zahrádka U Kulky - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouPenzion Kyjov a zahrádka U Kulky - Pokoje jsou vybaveny televizorem